Zapraszamy Państwa do współpracy z nami i produktami marki KIN.

Chcielibyśmy nawiązać owocną współpracę z Państwa Gabinetem i móc dostarczać wyjątkowe preparaty. Oferujemy profesjonalne preparaty do higieny i pielęgnacji jamy ustnej, które są dostępne na polskim rynku od 10 lat. Współpracujemy z większością hurtowni i sklepów stomatologicznych. Preparaty KIN można również zamówić bezpośrednio za pośrednictwem tej strony internetowej.

Zachęcamy Państwa do używania profesjonalnych preparatów marki KIN podczas wykonywania różnych zabiegów dentystycznych w Państwa gabinecie. Wybierając markę KIN stawiacie na najlepsze i innowacyjne produkty dostępne w ponad 60-ciu krajach na całym świecie.

Zachęcamy Państwa także do polecania naszych produktów swoim pacjentom. Na naszej stronie dostępne będą do zamówienia specjalne bloczki recepturowe, które dalej możecie Państwo przekazywać swoim klientom. Dzięki temu lekarz ma pewność, że pacjent kontynuuje terapię właściwym preparatem zaraz po wyjściu z gabinetu. A zalecone leczenie będzie kompletne i uwieńczone sukcesem.

Preparaty KIN są dostępne w aptekach oraz także w gabinetach stomatologicznych. Zapraszamy zainteresowane gabinety do kontaktu z nami.

lekarz

  Produkt
  Podaj ilość
  KIN GINGIVAL ALPANTHA płyn 12ml
  KIN GINGIVAL ALPANTHA pasta 7g
  KIN Whitening pasta 7g
  OrthoKIN pasta do zebów truskawkowo - miętowa 7g
  PerioKin żel 3g
  OrthoKIN płyn 12ml
  fluorKIN calcium płyn 15ml
  fluorKIN calcium pasta 7g
  SensiKIN płyn 12ml
  SensiKIN pasta 7g
  SensiKIN żel 3g
  Katalog
  Receptownik
  Broszura KIN Gingival-PerioKIN
  Broszura OrthoKIN
  Broszura SensiKIN-KIN Whitening
  Broszura KIN Baby-FluorKIN Calcium

  Imię i nazwisko

  Firma

  Ulica

  Kod pocztowy

  Miejscowość

  Telefon

  Email

  PROFESJONALNE PREPARATY STOMATOLOGICZNE