Zapraszamy Państwa do współpracy z nami i produktami marki KIN.

Chcielibyśmy nawiązać owocną współpracę z Państwa Gabinetem i móc dostarczać wyjątkowe preparaty. Oferujemy profesjonalne preparaty do higieny i pielęgnacji jamy ustnej, które są dostępne na polskim rynku od 10 lat. Współpracujemy z większością hurtowni i sklepów stomatologicznych. Preparaty KIN można również zamówić bezpośrednio za pośrednictwem tej strony internetowej.

Zachęcamy Państwa do używania profesjonalnych preparatów marki KIN podczas wykonywania różnych zabiegów dentystycznych w Państwa gabinecie. Wybierając markę KIN stawiacie na najlepsze i innowacyjne produkty dostępne w ponad 60-ciu krajach na całym świecie.

Zachęcamy Państwa także do polecania naszych produktów swoim pacjentom. Na naszej stronie dostępne będą do zamówienia specjalne bloczki recepturowe, które dalej możecie Państwo przekazywać swoim klientom. Dzięki temu lekarz ma pewność, że pacjent kontynuuje terapię właściwym preparatem zaraz po wyjściu z gabinetu. A zalecone leczenie będzie kompletne i uwieńczone sukcesem.

Preparaty KIN są dostępne w aptekach oraz także w gabinetach stomatologicznych. Zapraszamy zainteresowane gabinety do kontaktu z nami.

lekarz

Produkt
Podaj ilość
KIN GINGIVAL ALPANTHA płyn 12ml
KIN GINGIVAL ALPANTHA pasta 7g
KIN Whitening pasta 7g
OrthoKIN pasta do zebów truskawkowo - miętowa 7g
PerioKin żel 3g
OrthoKIN płyn 12ml
fluorKIN calcium płyn 15ml
fluorKIN calcium pasta 7g
SensiKIN płyn 12ml
SensiKIN pasta 7g
SensiKIN żel 3g
Katalog
Receptownik
Broszura KIN Gingival-PerioKIN
Broszura OrthoKIN
Broszura SensiKIN-KIN Whitening
Broszura KIN Baby-FluorKIN Calcium

Imię i nazwisko

Firma

Ulica

Kod pocztowy

Miejscowość

Telefon

Email

PROFESJONALNE PREPARATY STOMATOLOGICZNE